Waarom kies je voor glazen naambord E22?

Glazen naambord E22 combineert 15 mm dik glas met een RVS huisnummer. Het bord meet 20 x 13,5 cm, heeft een hooggepolijste rand en je naam staat erop in het lettertype Impress, in zwart.

Naast de voordeur of op de muur bij de ingang is dit formaat precies goed: duidelijk leesbaar, maar niet te groot. Je kunt er je naam en huisnummer op laten zetten, of alleen je huisnummer.

Wat je krijgt

  • Gemaakt van 15 mm glas met RVS, speciaal voor jou op maat
  • Afmeting: 20 x 13,5 cm
  • Voorbeeld-lettertype Impress, of kies zelf een ander lettertype uit de lijst
  • Bevestiging: RVS afstandhouders (bijgeleverd)
  • Inclusief RVS afstandhouders en een montagehandleiding
  • Later een naam toevoegen of het ontwerp aanpassen is mogelijk
  • Eerst een digitaal voorbeeld, pas na jouw akkoord wordt je naambord gemaakt

Dik glas met een RVS huisnummer

Het RVS geeft een modern accent op het glas en maakt je naambord net even anders dan een gewoon bord. Met 15 mm dik glas is het bovendien stevig en hufterproef.

Het naambord hangt aan stevige RVS afstandhouders die speciaal voor buiten zijn gemaakt. Het bevestigingsmateriaal en een montagehandleiding krijg je erbij.

Zo maak je glazen naambord E22 helemaal van jou

Bij het bestellen vul je je huisnummer en eventueel je naam in en kies je een lettertype uit de lijst. Kies je niets, dan maak ik je naambord met het lettertype van het voorbeeld (Impress). Alle mogelijkheden zie je op de pagina lettertypes en kleuren.

Wil je de indeling van tekst en huisnummer anders, een logo erbij of staat jouw lettertype er niet tussen? Zet het in het opmerkingenveld bij je bestelling, of mail je wensen naar klantenservice@plakhet.nl. Ik denk graag met je mee.

Van bestelling tot aan je voordeur

  • Je bestelt je naambord en vult je gegevens in.
  • Je krijgt van mij eerst een digitaal voorbeeld, zodat je precies ziet hoe je naambord wordt.
  • Ben je akkoord, dan wordt je naambord speciaal voor jou gemaakt.
  • Binnen 1 tot 2 weken ligt het bij je in huis, met RVS afstandhouders en een montagehandleiding.

Dit naambord kost meer dan €50, dus ik verzend het zonder verzendkosten.

Veelgestelde vragen

Kan ik later nog een naam toevoegen aan glazen naambord E22?

Ja, bij dit naambord kan dat. Er kan later nog een naam bij of het ontwerp kan worden aangepast, bijvoorbeeld als er iemand bij komt wonen. Neem dan even contact met me op.

Kan ik een ander lettertype of een andere indeling kiezen?

Zeker. Kies een lettertype uit de lijst bij het bestellen, of zet je wensen voor indeling of logo in het opmerkingenveld. In het digitale voorbeeld zie je meteen hoe het wordt.

Is een glazen naambord niet kwetsbaar buiten?

Nee. Dit bord is gemaakt van 15 mm dik glas en daarmee hufterproef. Het kan tegen regen, zon en vorst en hangt aan stevige RVS afstandhouders.

Kan ik mijn naambord ruilen of retourneren?

Omdat elk naambord speciaal voor jou wordt gemaakt, kunnen gepersonaliseerde artikelen niet worden geretourneerd. Daarom krijg je eerst een digitaal voorbeeld. Twijfel je over maat of lettertype, mail dan gerust naar klantenservice@plakhet.nl voordat je bestelt.

Hang je naam vandaag nog aan de muur

Vul je huisnummer en naam in, kies je lettertype en bestel glazen naambord E22. Je krijgt eerst een voorbeeld van me, dus je weet zeker dat het goed is. Bekijk ook de andere naamborden van mat glas (15 mm) en de glazen naamborden met RVS, of neem een kijkje bij alle naamborden. Zoek je vooral een duidelijk huisnummer, dan vind je meer keus bij de huisnummerborden.

Deze website gebruikt cookies om uw browse-ervaring te verbeteren en ervoor te zorgen dat de site correct functioneert. Door deze site te blijven gebruiken, erkent en accepteert u ons gebruik van cookies.